Mandag

Hold 1

Kl. 16.00-16.50 (Sæsonstart 30-8-21)
Børnehave
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Hold 2

Kl. 16.50-17.40 (Sæsonstart 30-8-21)
0. og 1. klasse
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Hold 3

Kl. 17.40- 18.40 (Sæsonstart 30-8-21)
9+ Super 1
Instruktør: Mette

LUKKET FOR TILMELDINGER

Læs mere her!

Hold 4

Kl. 18.40-19.40 (Sæsonstart 30-8-21)
11+ Super 2
Instruktør: Mette og Nikoline

LUKKET FOR TILMELDINGER

Læs mere her!

Hold 5

Kl. 18.40-19.30 (Sæsonstart 16-8-21)
Step og styrke
Instruktør: Jeanette (Sal 2)

LUKKET FOR TILMELDINGER

Læs mere her!

Hold 6

Kl. 19.40-20.40 (Sæsonstart 16-8-21)
Tought and tight
Instruktør: Jeanette og Mette

Læs mere her!

Hold 7

Kl. 20.40-21.40 (Sæsonstart 16-8-21)
20+ Funky Jazz
Instruktør: Mette og Mikkel

Læs mere her!

Tirsdag

Hold 8

Kl. 15.45-16.35 (Sæsonstart 31-8-21)
3. og 4. klasse
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Hold 9

Kl. 16.35-17.25 (Sæsonstart 31-8-21)
Børnehave
Instruktør: Mette

LUKKET FOR TILMELDINGER

Læs mere her!

Hold 10

Kl. 17.25-18.25 (Sæsonstart 31-8-21)
11+ Super 2
Instruktør: Mette

LUKKET FOR TILMELDINGER

Læs mere her!

Hold 11

Kl. 18.25-19.15 (Sæsonstart 17-8-21)
60+ Senior dans og motion
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Hold 12

Kl. 19.15-20.15 (Sæsonstart 17-8-21)
30+ Glad dans med Mette og Mikkel
Instruktør: Mette

LUKKET FOR TILMELDINGER

Læs mere her!

Hold 13

Kl. 20.15-21.15 (Sæsonstart 17-8-21)
20+ Funky Jazz
Instruktør: Mette og Mikkel

LUKKET FOR TILMELDINGER

Læs mere her!

Onsdag

Hold 14

Kl. 15.45-16.45 (Sæsonstart 1-9-21)
9+ Super 1
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Hold 15

Kl. 16.45-17.45 (Sæsonstart 1-9-21)
13+ Super 3
Instruktør: Mette og Mariama

Læs mere her!

Hold 16

Kl. 17.45-19.15 (Sæsonstart 1-9-21)
15+ Super 4
Instruktør: Mette og Mariama

Læs mere her!

Hold 17

Kl. 19.15-20.45 (Sæsonstart 1-9-21)
17+ Super 4
Instruktør: Mette og Mariama

Læs mere her!

Hold 18

Kl. 20.45-21.45 (Sæsonstart 18-8-21)
18+ Super Class Hip Hop
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Torsdag

Hold 19

Kl. 16.00-16.50 (Sæsonstart 2-9-21)
Børnehave
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Hold 20

Kl. 17.00-18.00 (Sæsonstart 19-8-21)
30+ Glad dans med Mette
Instruktør: Mette og Margit

Læs mere her!

Hold 21

Kl. 18.00-19.00 (Sæsonstart 2-9-21)
15+ Heels
Instruktør: Mette og Jan

Læs mere her!

Hold 22

Kl. 19.00-20.30 (Sæsonstart 19-8-21)
15+ Teknik
Instruktør: Mette og Jan

Læs mere her!

Hold 23

Kl. 20.30-22.00 (Sæsonstart 19-8-21)
20+ Super Class Street Jazz
Instruktør: Mette og Emma

Læs mere her!

Fredag

Hold 24

Kl. 16.00-16.50 (Sæsonstart 3-9-21)
1. og 2. klasse
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Hold 25

Kl. 16.50-17.40 (Sæsonstart 3-9-21)
2. og 3. klasse
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Hold 26

Kl. 17.40-18.30 (Sæsonstart 3-9-21)
10+
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Hold 11A

Kl. 18.30-20.00
12+ super 2
Instruktør: Isabella og Mette

Læs mere her!

Lørdag

Hold 23

Kl. 10.00-11.00
DanceFit
Instruktør: Ida Werge

Læs mere her!

Hold 24

Kl. 11.00-12.00
DanceFit Level Up
Instruktør: Ida Werge

Læs mere her!

Søndag

Hold 25

Kl. 12.30-13.50
Cross Dance
Instruktør: Emma Ulrich

Læs mere her!

Hold 26

Kl. 14.00-15.00
Cross Dance
Instruktør: Emma Ulrich

Læs mere her!