Mandag

Hold 1

Kl. 16.00-16.50
3-5år
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Hold 2

Kl. 16.50-17.40
Lukket for tilmeldinger
6-7år
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Hold 3

Kl. 17.40- 18.30
8-9år
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Hold 4

Kl. 18.40-19.30
step og styrke
Instruktør: Jeanette

Læs mere her!

Hold 5

Kl. 19.30-20.30
tough and tight
Instruktør: Jeanette og Mette

Læs mere her!

Tirsdag

Hold 16A

Kl. 15.45-16.45
9+ super 1
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Hold 6

Kl. 16.45-17.35
3-5år
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Hold 8

Kl. 18.00-19.00
Vitaminen
Instruktør: Margit og Mette

Læs mere her!

Hold 9

Kl. 19.00-20.00
Idance
Instruktør: Mikkel og Mette

Læs mere her!

Hold 10

Kl. 20.00-21.00
30+ Funky Jazz
Instruktør: Mikkel og Mette

Læs mere her!

Onsdag

Hold 11

Kl. 16.00-17.30
Lukket for tilmeldinger
12+ super 2
Instruktør: Isabella og Mette

Læs mere her!

Hold 12

Kl. 17.30-19.00
14+ super 3
Instruktør: Mariama og Mette

Læs mere her!

Hold 13

Kl. 19.00-20.30
16+ super 4
Instruktør: Mariama og Mette

Læs mere her!

Hold 14

Kl. 20.30-22.00
18+ super Class
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Torsdag

Hold 15

Kl. 16.00-16.50
3-5år
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Hold 16

Kl. 16.50-17.50
Lukket for tilmeldinger
9+ super 1
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Hold 17

Kl. 18.00-19.00
heels
Instruktør: Jan og Mette

Læs mere her!

Hold 18

Kl. 19.00-20.30
teknik
Instruktør: Jan og Mette

Læs mere her!

Hold 19

Kl. 20.30-22.00
20+super class street jazz
Instruktør: Emma og Mette

Læs mere her!

Fredag

Hold 20

Kl. 16.00-16.50
5-6år
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Hold 21

Kl. 16.50-17.40
7-8år
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Hold 22

Kl. 17.40-18.30
10+ år
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Hold 11A

Kl. 18.30-20.00
12+ super 2
Instruktør: Isabella og Mette

Læs mere her!

Lørdag

Hold 23

Kl. 10.00-11.00
DanceFit
Instruktør: Ida Werge

Læs mere her!

Hold 24

Kl. 11.00-12.00
DanceFit Level Up
Instruktør: Ida Werge

Læs mere her!

Søndag

Hold 25

Kl. 13.00-14.00
Cross Dance
Instruktør: Emma Ulrich

Læs mere her!

Hold 26

Kl. 14.00-15.00
Cross Dance
Instruktør: Emma Ulrich

Læs mere her!