Mandag

Hold 1

Kl. 16.00-16.50 (Sæsonstart d. 2/9-24)
Børnehave
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Hold 2

Kl. 16.50-17.40 (Sæsonstart d. 2/9-24)
0. klasse
Instruktør: Mette

Lukket for tilmeldinger

Læs mere her!

Hold 3

Kl. 17.40-18.40 (Sæsonstart d. 2/9-24)
11+ Super 2
Instruktør: Mette og Nikoline

Læs mere her!

Hold 4

Kl. 18.40-19.40 (Sæsonstart d. 2/9-24)
13+ Super 3
Instruktør: Mette og Nikoline

Læs mere her!

Hold 5

Kl. 18.40-19.30 (Sæsonstart d. 19/8-24)
Step og styrke
Instruktør: Jeanette (Sal 2)

Lukket for tilmeldinger

Læs mere her!

Hold 6

Kl. 19.40-20.40 (Sæsonstart d. 19/8-24)
Tought and tight
Instruktør: Jeanette og Mette

Læs mere her!

Tirsdag

Hold 7

Kl. 15.45-16.45 (Sæsonstart d. 3/9-24)
9+ Super 1
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Hold 8

Kl. 16.45-17.35 (Sæsonstart d. 3/9-24)
Børnehave
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Hold 9

Kl. 17.10-17.40 (Sæsonstart d. 3/9-24)
5-7 år Mini Disco
Instruktør: Cecillie (sal 2)

Læs mere her!

Hold 10

Kl. 17.35-18.25 (Sæsonstart d. 20/8-24)
50+ Senior dans og motion
Instruktør: Mette

Lukket for tilmeldinger

Læs mere her!

Hold 11

Kl. 17.40-18.30 (Sæsonstart d. 3/9-24)
7-9 år Disco
Instruktør: Cecillie (Sal 2)

Læs mere her!

Hold 12

Kl. 18.25-19.25 (Sæsonstart d. 20/8-24)
30+ Glad dans med Mette
Instruktør: Mette og Mikkel

Læs mere her!

Hold 13

Kl. 18.30-19.20 (Sæsonstart d. 3/9-24)
10+ Disco
Instruktør: Cecillie (Sal 2)

Læs mere her!

Hold 14

Kl. 19.25-20.25 (Sæsonstart d. 20/8-24)
20+ Funky Jazz
Instruktør: Mette og Mikkel

Lukket for tilmeldinger

Læs mere her!

Hold 15

Kl. 20.25-21.25 (Sæsonstart d. 20/8-24)
Dans med partner
Instruktør: Mette og Dan

Læs mere her!

Onsdag

Hold 16

Kl. 16.00-16.50 (Sæsonstart d. 4/9-24)
0. klasse
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Hold 17

Kl. 16.50-17.50 (Sæsonstart d. 4/9-24)
9+ Super 1
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Hold 18

Kl. 17.40-18.40 (Sæsonstart d. 4/9-24)
13+ Hip Hop & More
Instruktør: Mariama (Sal 2)

Lukket for tilmeldinger

Læs mere her!

Hold 19

Kl. 17.50-18.50 (Sæsonstart d. 4/9-24)
11+ Super 2
Instruktør: Mette og Nikoline

Læs mere her!

Hold 20

Kl. 18.50-19.50 (Sæsonstart d. 4/9-24)
17+ Hip Hop & More
Instruktør: Mariama (Sal 2)

Læs mere her!

Hold 21

Kl. 18.50-19.50 (Sæsonstart d. 4/9-24)
13+ Super 3
Instruktør: Mette og Nikoline

Læs mere her!

Hold 22

Kl. 19.50-20.50 (Sæsonstart d. 4/9-24)
15+ Super 4
Instruktør: Mette og Nikoline

Læs mere her!

Hold 23

Kl. 20.50-21.50 (Sæsonstart onsdag d. 21/8-24)
18+ Super Class Hip Hop
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Torsdag

Hold 24

Kl. 16.00-16.50 (Sæsonstart d. 5/9-24)
Børnehave
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Hold 25

Kl. 16.50-17.50 (Sæsonstart d. 22/8-24)
Senior Mobilitetstræning
Instruktør: Jan (Sal 2)

Lukket for tilmeldinger

Læs mere her!

Hold 26

Kl. 17.00-18.00 (Sæsonstart d. 22/8-24)
30+ Glad dans med Mette
Instruktør: Mette og Margit

Læs mere her!

Hold 27

Kl. 18.00-19.00 (Sæsonstart d. 22/8-24)
15+ Mobilitetstræning
Instruktør: Jan

Lukket for tilmeldinger

Læs mere her!

Hold 28

Kl. 18.00-19.00 (Sæsonstart d. 22/8-24)
20+ Funky Jazz
Instruktør: Mette og Margit (2.sal)

Læs mere her!

Hold 29

Kl. 19.00-20.00 (Sæsonstart d. 5/9-24)
15+ Heels
Instruktør: Mette og Jan

Læs mere her!

Hold 30

Kl. 20.00-21.30 (Sæsonstart d. 22/8-24)
20+ Super Class Street Jazz
Instruktør: Mette og Emma

Læs mere her!

Fredag

Hold 31

Kl. 16.00-16.50 (Sæsonstart d. 6/9-24)
1. klasse
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Hold 32

Kl. 16.50 -17.40 (Sæsonstart d. 6/9-24)
2. og 3. klasse
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Hold 33

Kl. 17.40-18.30 (Sæsonstart d. 6/9-24)
10+
Instruktør: Mette

Læs mere her!

Lørdag

Hold 23

Kl. 10.00-11.00
DanceFit
Instruktør: Ida Werge

Læs mere her!

Hold 24

Kl. 11.00-12.00
DanceFit Level Up
Instruktør: Ida Werge

Læs mere her!

Søndag

Hold 25

Kl. 12.30-13.50
Cross Dance
Instruktør: Emma Ulrich

Læs mere her!

Hold 26

Kl. 14.00-15.00
Cross Dance
Instruktør: Emma Ulrich

Læs mere her!